Aktualności

01 Gru

Nowy sklep

Szanowni Klienci. Od dnia 02.01.2018 serdecznie zapraszamy do naszego nowego sklepu. Dotychczasowy punkt sprzedaży zostanie przeniesiony do pawilonu 40A na rogu Światowida/Ćmielowskiej (03-127 Warszawa). Zapraszamy!

17 Maj

BOOSTERY

W ostatnim czasie sklepy z suplementami diety dla sportowców oferują coraz większy wybór naturalnych produktów przeznaczonych dla osób, które chcą zwiększyć swój poziom T-hormonu.

Gdy sięgniemy pamięcią kilka lat wstecz, przypominamy sobie, że jedynym polecanym wtedy naturalnym środkiem był ekstrakt z buzdyganka ziemnego (Tribulus Terrestris), który nadal jest z powodzeniem stosowany w jedno- i wieloskładnikowych suplementach. Kilka lat po nim pojawił się kwas D-asparaginowy (DAA), który mocno namieszał w T-Boosterach i cieszy się popularnością aż do dzisiaj. Jego fenomen wynika przede wszystkim z tego, że w przeciwieństwie do innych boosterów teścia wykorzystuje samą oś podwzgórze -przysadka – gonady do zwiększenia produkcji tego hormonu. Dziś oprócz tych dwóch popularnych środków szuka się ekstraktów roślinnych zwiększających jego poziom, działających anabolicznie i powodujących przyrost masy mięśniowej oraz siły. W artykule tym znajdziecie przegląd ekstraktów, które warto wdrożyć do suplementacji, i tych, które mają mocne podstawy naukowe do tego, aby można było zaliczyć je do najlepszych T-Boosterów.

12 Maj

Witaj! Uruchomiliśmy dla Was serwis naszego sklepu. Już teraz możesz zamówić swoje ulubione suplementy z dostawą. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nasz serwis i będziecie często wracać po porady, produkty i po zdrowie 😉