+48 694 925 927

Aktualności

17 Maj

W ostatnim czasie sklepy z suplementami diety dla sportowców oferują coraz większy wybór naturalnych produktów przeznaczonych dla osób, które chcą zwiększyć swój poziom testosteronu.

Gdy sięgniemy pamięcią kilka lat wstecz, przypominamy sobie, że jedynym polecanym wtedy naturalnym środkiem był ekstrakt z buzdyganka ziemnego (Tribulus Terrestris), który nadal jest z powodzeniem stosowany w jedno- i wieloskładnikowych suplementach. Kilka lat po nim pojawił się kwas D-asparaginowy (DAA), który mocno namieszał w boosterach testosteronu i cieszy się popularnością aż do dzisiaj. Jego fenomen wynika przede wszystkim z tego, że w przeciwieństwie do innych boosterów teścia wykorzystuje samą oś podwzgórze -przysadka – gonady do zwiększenia produkcji testosteronu. Dziś oprócz tych dwóch popularnych środków szuka się ekstraktów roślinnych zwiększających poziom testosteronu, działających anabolicznie i powodujących przyrost masy mięśniowej oraz siły. W artykule tym znajdziecie przegląd ekstraktów, które warto wdrożyć do suplementacji, i tych, które mają mocne podstawy naukowe do tego, aby można było zaliczyć je do najlepszych boosterów testosteronu.

15 Maj

Warunki i szczegóły promocji na facebook`u na stronie sklepu oraz na miejscu w SKŁADZIE MASY.
Wystarczy polubić nas fanpage na facebook`u i cieszyć się rabatem na cały asortyment marki OLIMP -10%

OFERTA WAŻNA DO KOŃCA SIERPNIA LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!!

12 Maj

Witaj! Uruchomiliśmy dla Was serwis naszego sklepu. Już teraz możesz zamówić swoje ulubione suplementy z dostawą. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam nasz serwis i będziecie często wracać po porady, produkty i po zdrowie 😉